Nacházíte se >> Aktivity >> Závody >> Měřín

Rybářské závody v Měříně 2022

Měřínský kapr 10. ročník, veřejné závody dospělých 3.9. 2022

Dle názvu závodů jubilejní ročník proběhl v sobotu 6-12hod. za velmi příznivého počasí s účastí 150 závodníků, což bylo za poslední roky nejvíce. Chytilo se 242 ks kapra, amuři a další nebodované ryby. Kromě tří nejlepších bylo celkem oceněno 11 nejúspěšnějších. 1-3.místo peněžní cena a pohár, 4-10.místo věcné ceny, největší kapr pohár a věcná cena. Už od časného rána kdy běžel prodej místenek, fungoval také občerstvovací stánek a během závodů i v neděli se o to starali i mobilní jednotky, aby závodící na svých místech nestrádali žízní a hladem.

 • Fotogalerie Měřínské závody 10. ročník 2022


 • Dětské rybářské závody neděle 4.9.2022

  Nedělní jubilejní akce 7-12hod. byla pojatá jako závody do 15ti let s tím, že letos bylo hodnocení jednotlivých účastníků rozděleno. Závodníčkům do věku 8 let mohla být poskytována pomoc při lovu případným dospělým doprovodem, ti starší už museli obsluhovat svoje nářadí sami. Mobilní tým rybářů se pohyboval během závodu okolo rybníka a byl nápomocen radou a pomocí méně zkušeným. Počasí přálo jako den před tím a účast byla opět nejvyšší a to 101 soutěžících. Na rozdíl od dospělých se hodnotily kromě největších i ostaní ulovené ryby.
  Bylo uděleno deset hlavních cen v kategorii 9-15 let, tři za nevětší ulovenou rybu.
  V kategorii do 8 let deset hlavních cen. Každý další závodníček byl odměněn malým dárkem na památku desetiletého jubilea.

  Zvláštní poděkování posíláme tímto všem sponzorům těchto závodů, moc děkujeme.
  Závodníkům děkujeme tímto za účast a zveme na naše další akce v příštím roce. Předpokládaný termín je opět začátek září, bude to včas na Internetu.

 • Fotogalerie Dětské závody 2022