Nacházíte se >> Aktivity >> Akce

Rybáři Měřín Akce 2014

RYBÁŘI MĚŘÍN – AKCE 2014 DĚTSKÉ ZÁVODY NA „NOVÉM“

Dne 31.8. 2014 v neděli pokračujeme v seriálu dětských závodů pro mládež do 15 let. Rybník bude nasazen novou osádkou kaprů a dalších ryb, takže předpokládáme zajímavý rybolov. Téměř každý malý účastník bude odměněn.

MĚŘÍNSKÝ KAPR 2014

Závody dospělých „Měřínský kapr“ (2) v sobotu 6.9. 2014 následují týden po závodech mládeže . Nepředpokládáme, že by děti týden před tím nějak zásadně vystrašily bohatou osádku kaprů, která bude připravena na tento hlavní závod, občerstvení je samozřejmě zajištěno.

AWA-SHIMA CUP FEEDER 2014

Třebíčská feeder liga

Měřín 13-14.9. 2014
Další ročník Třebíčské ligy pořádaný FEEDER KLUBEM TŘEBÍČ ve spolupráci s Moravským rybářským svazem - LRU, odbor plavaná, sekce feeder pořádaný v Měříně. Po loňské úspěšné premiéře na měřínském rybníku se pořadatelé opět rozhodli ve spolupráci s naší organizací, uskutečnit jeden ze série závodů v Měříně. Tato akce je v plné režii organizátorů závodu a účastní se jí jenom přihlášená družstva. Je to podívaná na jemné pojetí rybařiny a tak přijďte jako diváci, občerstvení bude zajištěno

DOLOVNÁ s Pikardy

Tradiční DOLOVNÁ 18.10.2014 pořádaná naší organizací opět v KD Pavlínov s bohatou nabídkou rybích specialit a také tombolou. Předcházet bude samozřejmě prodej rybí večeře pro zájemce v Měříně.
Rybáři Měřín tímto zvou naši veřejnost k účasti na výše uvedených akcích. Přijďte, nebudete zklamáni !